Коментар екс-керівника Зеленбуду, якого звинуватили у привласненні бюджетних коштів

Керівника комунального підприємства Житомирської міської ради та директора білоцерківського товариства підозрюють у заволодінні бюджетними  коштами. Про це 29 січня повідомила прес-служба прокуратури області. Прокуратура підозрює посадовця у тому, що він, не перевіривши факт поставки спеціального автомобіля з поливальним обладнанням для прибирання вулиць, перерахував 780 тис. грн бюджетних коштів на рахунок приватного товариства. Колишній директор підприємства «Зеленбуд» Валерій Дев’ятко, який є одним із двох фігурантів справи, розповів кореспонденту «Вголос.zt», що не розуміє у чому проблема. Мовляв, згаданий спецавтомобіль МАЗ дійсно придбали і вже 4 роки він працює.   

«Автомобіль ми отримали, він працює. Відповідно договору, авто повинні були нам доставити 31 грудня 2014 року, але ми його отримали 15 березня 2015 року. Це на 2,5 місяці пізніше. Прокуратура пише, що автомобіля немає, завдані збитки. Я цього не розумію, як таке може бути? Автомобіль є у наявності, є акт приймання-передачі, що ми його отримали, а головне – автомобіль 4 роки працює! Автомобіль доставили нам пізніше, бо він був недоукомплектований. Не був укомплектований щіткою та відвалом, який відгортає сніг. Його доукомплектували і ми забрали його.

Крім того, це ж не я особисто приймав рішення про придбання авто. Був тендерний комітет, який приймав рішення. Було дві пропозиції. Інша була на 100 тис. грн вища, а ця пропозиція була дешевша. Комітет обрав дешевшу», – розповів колишній керівник комунального підприємства Валерій Дев’ятко.

У КП «Зеленбуд» кажуть, що разом із автомобілем приватне товариство не доставило необхідні документи для його реєстрації. Тому комунальне підприємство зверталося до суду, який житомиряни виграли. Підтверджуючі документи є у розпорядженні редакції.

Нагадаємо,  Зеленбуд передав у власність воїнам АТО земельну ділянку. «Радянським» адресним табличкам дали нове життя на Зеленбуді. У міській раді не можуть порахувати лебедів, яких купили у Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *