Комісія облдержадміністрації проведе службове розслідування за приписом НАЗК

Комісія облдержадміністрації проведе службове розслідування за приписом НАЗК

Заходи мають вжити протягом 10 днів.

Комісія, створена розпорядженням голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича, проведе службову перевірку по припису Національної агенції з питань запобігання корупції. Про це повідомила прес-служба ОДА.

Перевірятимуть, зазначає прес-служба, чому було порушено процедуру спеціальних перевірок щодо посадовців Житомисрької облдержадміністрації.

Напередодні на офіційному сайті агентства з питань запобігання корупції з’явилася інформація щодо результатів перевірки Житомирської ОДА та ряду районних адміністрацій.

«Уповноважені особи Національного агентства провели перевірку стану виконавської дисципліни у Житомирській ОДА та окремих РДА Житомирської області, за результатами якої встановлено порушення посадовими особами вимог Закону України «Про запобігання корупції», – йдеться у повідомленні.

Згідно із приписом, посадові особи апарату та структурних підрозділів Житомирської обласної державної адміністрації порушили вимоги частини сьомої статті 53, частин першої та третьої статті 56, частини четвертої статті 57, частини другої статті 58 Закону України «Про запобігання корупції».

Дані норми закону визначають, хто з посадовців має проходити службову перевірку перед призначенням на роботу та які відомості мають вивчатися. Згадана перевірка має передувати призначенню на посади. Однак у НАЗК стверджують, що цієї норми в облдержадміністрації не дотрималися. На виправлення ситуації у агентстві Ігорю Гундичу дали 10 днів.

Нагадаємо, що НАЗК подало до суду на заступника голови обласної ради Максима Вілівчука через те, що він поєднував діяльність посадовця із бізнесом. Судили також лісівника, який вчасно не повідомив агентство із запобігання корупції про придбання квартири.

Leave a Comment