Комунальне підприємство для прибирання снігу з житомирських доріг винаймало приватників

Комунальне підприємство для прибирання снігу з житомирських доріг винаймало приватників

Серед “щасливчиків” – фірма дружини заступника мера.

За прибирання житомирських доріг від снігу місто заплатить приватним фірмам 105 тис. 520 грн. Саме такою є загальна вартість договорів, укладених КП “Управління автомобільних шляхів” із підприємствами. Всі угоди розміщені на порталі публічних закупівель “ProZorro”.

Сніг у Житомирі прибирали, крім комунальників, ще три суб’єкти — ФОП Петросян В. В., ПП ВКП “Проспект” та ШБУ-19. А тепер по кожному окремо.

Найбільшу суму за боротьбу зі снігом отримав ФОП Петросян. Зареєстрований на території мальовничого села Млинище Житомирського району. За те, що  підприємець вчасно підставив своє плече комунальникам, він отримає не мало не багато, 43 тис. 160 грн.

Другим по розміру заключеного договору є ПП ВКП “Проспект”. Підприємство, яке, згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, належить екс-депутату Житомирської міської ради Михайлу Пухтаєвичу, допомогло місту аж на 33 тис. 750 грн.

Найменше послуг місту надало скандально відоме “ШБУ-19”, яке належить дружині профільного заступника міського голови Олександра Фещенка. Його “заслуги перед містом” у договорі оцінені в 28 тис. 610 грн.

Нагадаємо, що наприкінці грудня активісти вимагали, щоб Олександр Фещенко повернув до бюджету кошти за неякісний асфальт, який поклала фірма його дружини. “ШБУ-19” отримало з міського бюджету майже два мільйони гривень.

 

Leave a Comment