Комунальникам, які зрізали асфальт, довелося мати справу з поліцією

Комунальникам, які зрізали асфальт, довелося мати справу з поліцією

У поліції кажуть, що їм подзвонив двірник.

Кумедна ситуація виникла із працівники комунального підприємства “Управління автошляхів” 15 вересня. Житомирянин, який побачив, як комунальники знімають асфальт якраз навпроти свого приміщення по провулку Кавалерійському, зателефонував у поліцію.

“Ми вирішили відремонтувати тротуари по провулку, де знаходиться наш офіс. Отримали всі документи у міської ради і почали роботи. Чоловік, який проїздив повз нас на автомобілі, зупинився і почав обурюватися нашими діями. Не заспокоївся навіть тоді, коли ми продемонстрували йому документи. Чоловік викликав поліцію”, – розповіли журналісту “Вголос.Zt” самі працівники КП “УАШ”.

Тим часом у поліції нам повідомили, що їм зателефонував двірник ВЖРЕПу, який обслуговує цей район і розповів, що невідомі зрізають асфальт по провулку Кавалерійському.

“Поліцейські виїхали на виклик. Після того, як працівники КП “УАШ” продемонстрували їм усі необхідні документи — конфлікт було вичерпано”, – розповіла нам прес-офіцер патрульної поліції Діана Корчевна.

Нагадаємо, що підрядники по ремонту тротуару на вулиці Київській викопують дерева разом із старим асфальтом. Фірми-підрядники, які зрізають старе дорожнє покриття, забирають собі старий асфальт.

Leave a Comment