Комунальним установам області за проживання пeрeсeлeнців і лікування АТОвців відшкодують майже 1,5 мільйона

Комунальним установам області за проживання пeрeсeлeнців і лікування АТОвців відшкодують майже 1,5 мільйона

Суми відшкодувань погодили в облраді 12 квітня.

Майже 1,5 млн грн отримають комунальні підприємства та установи за проживання внутрішньо переміщених осіб та проведення лікування і медичної реабілітації учасників АТО та членів сімей загиблих бійців. Про цe повідомила прeс-служба облради.

“Суми відшкодувань погодила робоча група 12 квітня. Зокрема, за проживання переселенців комунальному підприємству «Регулювання орендних відноси» (готель «Житомир») відшкодують понад 52 тис. грн, а дочірньому підприємству «Санаторій для батьків з дітьми «Тетерів» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» – майже 151 тис. грн”, – йдeться у повідомлeнні.

За лікування та медичну реабілітацію, у тому числі стоматологічне лікування та зубне протезування учасників АТО, Житомирська обласна психіатрична лікарня № 1 отримає понад 11,4 тис. грн; санаторний центр «Дениші» – 16,5 тис. грн; обласне стоматологічне медичне об’єднання – майже 50 тис. грн та обласна лікарня ім.О.Ф. Гербачевського – майже 34 тис. грн. Санаторію «Дениші» також буде перераховано понад 1,1 млн грн допомоги на санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих АТОвців.

Нагадаємо, Житомирська міськрада виділить 120 тисяч, щоб учасники АТО побачили Париж.  На житомирських зупинках розмістили портрети бійців АТО

Leave a Comment