Конкурс: школи Житомира можуть отримати навчальні кабінети природничо – математичного циклу

Конкурс: школи Житомира можуть отримати навчальні кабінети природничо – математичного циклу

Конкурс триватиме з 1 березня по 1 квітня.

У Житомирі оголосили конкурс на отримання кабінету для поглибленого вивчення природничо-математичних наук для шкіл міста. На базі кабінету планується створення факультативних занять для дітей всього міста, які бажають поглиблено вивчати фізику, хімію, біологію. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«В контексті освітньої реформи, з метою побудови школи нового часу та підготовки особистості, ми вирішили провести конкурс. Мета якого – поліпшити шкільну природничо – математичну освіту, викликати і зберегти інтерес учнів до природничо-математичних наук, впровадити новітніх інформаційно-комунікаційних технологій. Окрім того, обладнання дозволить дітям отримати поглиблені знання з цих предметів, проводити серйозні наукові досліди та писати глибокі роботи, отримуючи знання на практиці», – підкреслив заступник міського голови з гуманітарних питань Матвій Хренов.

Конкурс проводитиметься у два тури. У першому, заочному, адміністрація навчального закладу аргументує необхідність придбання навчального кабінету фізики, хімії або біології. До заявки додається навчальний план навчального закладу, накази управління освіти Житомирської міської ради, обласного управління освіти і науки Житомирської обласної адміністрації, МОН України щодо участі та відзначення переможців у інтелектуальних конкурсах, олімпіадах, турнірах, змаганнях з природничо – математичних дисциплін. За результатами І туру журі запрошує 3 претендентів до участі у наступному турі, де вчитель предмета (фізика, хімія, біологія) демонструватиме журі вміння використовувати можливості інтерактивної дошки у навчально- виховному процесі та презентуватиме перспективний план роботи навчального кабінету. І третій етап – визначення переможців.

Нагадаємо, вчителі з трьох міських та однієї сільської школи стали переможцями конкурсу “Вчитель року”.

Leave a Comment