Конструкції лебедів, яких закупили у Києві, «відлетіли» у невідомому напрямку

Конструкції лебедів, яких закупили у Києві, «відлетіли» у невідомому напрямку

На їх доставку витратили майже 10 000 грн.

Ще на початку липня управління культури закупило в Києві металеві елементи декоративних конструкцій для створення квіткових скульптур – павича та лебедів. На це витратили майже 40 000 грн. Але за інформацією нашого джерела, у міській раді досі не знають, як їх зібрати докупи. Бо, по-перше, кінцева вартість цього дива може перевалити далеко за 150 000 грн, по-друге, – «живуть» такі скульптури три-чотири дні, бо виготовляють їх зі зрізаних квітів.

За інформацією секретаря міської ради Наталії Чиж, у комунальному підприємстві по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва придбали шість елементів металевих декоративних конструкцій. Відомо, що до Житомира прибули один павич і п’ять лебедів. Перевозили їх аж два авто, а це обійшлося бюджету міста – 9 420 грн. Мабуть, їхали через Європу. Бо в межах України таких цін на перевезення немає.

перевезення

Крім того, секретар міської ради повідомила, що всі скульптури зберігаються в КСРБП «Зеленбуд». Але на велике розчарування журналістів «Вголос.zt» на території підприємства вдалося відшукати лише три із шести конструкцій. Куди відпливли ще три лебеді – невідомо. І хоча у міській раді переконують, що конструкції нові, склалося враження, що тваринок таки раніше вже кілька разів «юзали». В середині одного із лебедів вдалося розгледіти щуряче кубло.

До слова, відповідно до прайсу київського підприємства, виготовлення та встановлення квіткових  «скульптур» коштує від 5000 грн. До цієї вартості входить конструкція, квіти та робота. Житомир сплатив 36 600 грн лише за каркаси.

Наталія Чиж наголосила, що ідея створити квіткові скульптури для житомирян належить управлінню культури. Дежавю якесь… Сподіваємося, що ця історія не стане черговою лялькою-мотанкою, яка  вже стала пам’ятником корупції по-житомирські.

павліни (5) павліни (4) павліни (3) павліни (1)

Нагадаємо, за два місяці фірма однопартійця Чиж отримала понад мільйон гривень з бюджету. Чиж не змогла пояснити, чому мільйон бюджетних коштів на облаштування «Дому української культури» пішли одному підприємцю. Наталія Чиж за 8 місяців роботи на посаді секретаря міської ради 12 разів брала відпустку.

 

Leave a Comment