Контрабандист хотів вивезти за кордон 10 залізничних вагонів деревини

На Житомирщині судили контрабандиста, який намагався провезти через державний кордон 517 кубічних метрів деревини. Про це повідомили у Житомирській обласній прокуратурі.

«Директор приватного товариства у квітні 2022 року намагався незаконно переправити із Житомирщини через митний кордон 10 залізничних вагонів лісоматеріалів. Він надав вказівку підлеглим приховати ділову деревину, прикривши її паливними лісоматеріалами. При цьому для митного контролю подав електронні декларації з недостовірними відомостями, у яких зазначив, що товаром є тільки дров’яна лісопродукція», йдеться у повідомленні.

Суд визнав чоловіка винним у складанні і видачі завідомо неправдивих офіційних документів та переміщенні через митний кордон України з приховуванням від митного контролю лісоматеріалів необроблених в особливо великих розмірах.

Йому призначили покарання у вигляді сплати штрафу у сумі 850 тис. грн.

Окрім цього, за бажанням підсудного грошову заставу у 314 тис. грн передали на потреби Збройних сил України.

Нагадаємо, що прокуратура передала ЗСУ 4 позашляховики, які намагалися продати псевдоволонтери. Збройним силам передали також 2 генератори, які використовувала міжрегіональна злочинна група наркоторговців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *