Конвертер біткойн: для чого потрібен і де його знайти

Конвертер біткойн: для чого потрібен і де його знайти

Bitcoin – популярна криптовалюта, яку сьогодні активно використовують для заробітку в Інтернеті. І перше, на чому вдається отримати реальний прибуток – коливання ціни активу. Вартість може змінюватися часто і досить різко, створюючи сприятливі умови для покупки або продажу монет. Головне – ретельно проводити моніторинг цих показників, щоб підібрати зручний момент для оформлення обміну. А дізнатися, яким буде, наприклад, курс BTC до долара, якою виявиться підсумкова сума операції, допоможе спеціальний конвертер.

Що таке конвертер і навіщо він потрібен

Конвертер – це своєрідний калькулятор, який показує відповідний обмінний курс, пари валют що цікавить, дозволяє за кілька секунд дізнатися, скільки коштів вдасться отримати в результаті при проведенні такої операції, крім необхідності самостійного виконання розрахунків. Працює програма дуже просто. Курси закладені в ній від самого початку. Тому, щоб дізнатися дані, вам достатньо вказати:

  • яку валюту ви продаєте – в нашому випадку – це біткоіни;
  • яку купуєте – наприклад, долари;
  • скільки цифрових монет у вас є.

У підсумку ви отримаєте суму в у.о., на яку можете претендувати при обміні. Таким чином, вдасться перевірити, наскільки вигідною буде конкретна угода.

Але пам’ятайте, що курс біткойна до долара може значно відрізнятися залежно від того, на якому ресурсі ви отримуєте інформацію. Тому перш, ніж обмінювати валюту, проведіть невеликий моніторинг всіх актуальних пропозицій.

Де шукати конвертери

Почнемо з того, що конвертери сьогодні застосовуються повсюдно. Просто на якихось ресурсах вони представлені окремими програмами, а на інших вбудовані в форми обміну валют. Знайти такі зручні калькулятори можна на сайтах:

  • криптовалютних бірж;
  • спеціалізованих тематичних ресурсів;
  • обмінників;
  • електронних платіжних систем і т.д.

Використовуючи конвертери, ви зможете зрозуміти, наскільки вигідно обмінювати валюту в конкретній ситуації.

Де найкраще міняти біткойни на долари

Вирішивши продати криптовалюту за долари, порівнюйте актуальні пропозиції по курсам в один і той же час. Вартість активу постійно змінюється, тому важливо отримати максимально об’єктивну інформацію.

Що стосується бірж, то прийнято вважати, що тут обмінювати валюту найвигідніше. Але важливо пам’ятати, що ціна багато в чому залежить від самого майданчика, і може виявитися абсолютно невигідною у порівнянні з іншими пропозиціями.

До того ж, пам’ятайте, що цифра, яку ви підрахували конвертером для біткойн чендж, в даному випадку виявиться не остаточною. Наприклад, якщо ви плануєте переводити долари на гаманець ЕРС Advanced Cash, то додатково буде віднята комісія за послугу. А вона іноді досягає високих відміток.

З електронними обмінниками працювати простіше. Тут, використовуючи біткойн конвертер, ви відразу побачите суму, яка надійде на гаманець, якщо, звичайно, не передбачена додаткова комісія. Зазвичай обмінні сервіси закладають свій заробіток в курс конвертації, тому користувач бачить реальну картину. Крім того, умови конвертації в деяких обмінниках не гірше, ніж на криптовалютних біржах, замість того, обмінні операції проводяться зручніше, простіше і швидше, не потрібно проходження верифікації.

Тому в багатьох випадках краще працювати з обмінником БТС, ніж з біржею. Головне – знайти надійного постачальника послуг. Але і з цим проблем не виникне. Допомогу надасть моніторинговий портал https://www.bestchange.ru/, представники якого безперервно проводять підбір обмінників, які гарантують вигідні і безпечні угоди. А перевірити вигоду угоди з обраним ресурсом можна на окремому конвертері, який є на сайті. Тут закладені середньоринкові курси.

Leave a Comment