Корбутівка на добу залишиться без води, а по всьому місту буде обмежене водопостачання

Корбутівка на добу залишиться без води, а по всьому місту буде обмежене водопостачання

Тривають ремонтні роботи.

У Житомирі з 9 до 18 жовтня проводитимуться роботи з перекладання трубопроводу: в окремі дні буде обмежено водопостачання. Про це повідомила пресслужба міської ради з посиланням на комунальне підприємство “Житомирводоканал”.

“З 06:00 9 жовтня до 06: 00 10 жовтня КП “Житомирводоканал” і підрядна організація проводитимуть масштабні роботи на водогоні міста. Працівники підприємства готуватимуться до заміни аварійної ділянки трубопроводу, що простягається уздовж вул. Чуднівська. Протягом доби буде замінено 5 засувок у трьох камерах, що знаходяться у цьому районі. У вищевказаний час підрядна організація проводитиме реконструкцію ще однієї камери, що знаходиться поблизу КП “Дитяча лікарня ім. В.Й.Башека”.

Унаслідок проведення робіт з 06:00 9 жовтня до 06:00 10 жовтня ймовірні перебої з водопостачанням в усьому місті”, – йдеться у повідомленні.

У період з 15 по 18 жовтня буде здійснюватися перекладка трубопроводу на вул. Чуднівська. А 18 жовтня нова ділянка трубопроводу буде введена в експлуатацію. Унаслідок проведення робіт з підключення новопрокладеної мережі буде відсутнє водопостачання на Корбутівці.

Нагадаємо, Житомирводоканал не зміг придбати коагулянт для очищення води. Директор «Житомирводоканалу» дав можливість заробити колишньому роботодавцю.

Leave a Comment