Коронавірус: поліція перевірятиме, чи розважальні заклади дотримуються правил крантину

Коронавірус: поліція перевірятиме, чи розважальні заклади дотримуються правил крантину

Правоохоронці перейшли у посилений варіант несення служби.

З метою забезпечення належного реагування на повідомлення про події на території області, а також проведенням превентивних заходів для недопущення поширення вірусу COVID-19 поліція регіону з 14 березня перейшла у посилений варіант несення служби. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

“У цілодобовий режим роботи переведено Ситуаційний центр ГУНП. Проводяться рейди щодо дотримання встановлених обмежень функціонування розважальних закладів тощо.

Розроблено алгоритми дій поліцейських та взаємодії з іншими службами у разі ускладення ситуації. Також вживаються заходи для повного забезпечення поліцейських засобами індивідуального захисту”, – повідомив начальник Головного управління Нацполіції в області Сергій Крупєй під час наради з особовим складом.

Безпосередньо у Радомишлі поліцейські забезпечують охорону громадського порядку поблизу лікарні, де залишаються ті, хто спілкувався з хворою, та місць проживання рідних жінки. Моніторинг руху транспорту на в’їзд-виїзд з міста проводиться у звичному режимі (без додаткових постів).

Ситуація на території області контрольована. Поліцейські звертаються до жителів Полісся з проханням зберігати спокій, не породжувати паніку, не поширювати недостовірну інформацію, користуватися лише її перевіреними джерелами та обов’язково дотримуватись загальноприйнятих правил гігієни.

Нагадаємо, заражена короновірусом жінка з Радомишльського району померла, — головний санлікар України. «Житомирводоканал» передумав відключати воду у місті через короновірус.

 

 

Leave a Comment