Коростенець, який продав Україну за 7 тисяч, отримав 5 років тюрми

Коростенець, який за 7 тисяч гривень, сфотографував залізничний міст для росіян, посадять на 5 років. Про це повідомила пресгрупа СБУ області.

«За даними слідчих та контррозвідників СБУ, представник країни-агресора «запримітив» 23-річного хлопця у проросійській групі у забороненій в Україні соцмережі «ВКонтакте», де йшло активне спілкування на антиукраїнські теми та нав’язувалися ворожі наративи. На третю добу з початку повномасштабного вторгнення рашистів на територію нашої держави коростенцю надійшла пропозиція від адміністратора групи зробити і надіслати фото залізничного мосту у Коростені», ‒ йдеться у повідомленні.

Висновки експертів підтвердили, що передача іноземній стороні цієї інформації сприяла б її представникам у проведенні розвідувальної та розвідувально-підривної діяльності.

Контррозвідники спецслужби спільно із тероборонівцями затримали зрадника «на гарячому» поблизу того місця, фото якого він мав передати представнику держави-агресора.

Нагадаємо, що у квітні коростенця, який фотографував залізничний міст для росіян, затримали у квітні 2022 року. На Житомирщині затримали агента російської військової розвідки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *