Коростишівська мерія просить райраду передати їй 9 комунальних підприємств

Коростишівська міська рада просить районну раду передати їй у власність комунальні підприємства та установи. Відповідне рішення депутати міськради ухвалили на черговій сесії. Текст звернення оприлюднили на сайті мерії.

У зверненні депутати просять своїх районних колег передати 9 підприємств та установ, які перебувають на балансі райради, міській. Ініціативу пояснюють ліквідацію Коростишівського району та районної ради внаслідок адміністративної реформи.

«З метою захисту інтересів жителів Коростишівської об’єднаної територіальної громади просимо винести на розгляд сесії Коростишівської районної ради та позитивно вирішити питання прийняття рішення про передачу зі спільної власності громад сіл, міста району у особі Коростишівської районної ради на баланс міської ради», – йдеться у зверненні.

Серед об’єктів, які просять передати, центральна районна лікарня, центр первинної медико-санітарної допомоги, редакція радіомовлення та центральна аптека.

Нагадаємо, що у Житомирському районі ліквідують дві музичні школи. Житомирська обласна рада попросила Верховну Раду не скасовувати вибори до районних рад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *