Ковзанку з Михайлівської перенесуть “під вікна” ОДА

Ковзанку з Михайлівської перенесуть “під вікна” ОДА

 Головний архітектор міста розповів про плани на цей рік.

Житомирян цього року чекають нові сюрпризи від міської ради. Зокрема, цього року планують реконструювати майдан Корольова, а також перенести туди зимову ковзанку з Михайлівської. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний архітектор міста Юрій Безбородов. Крім того, за його словами, є думки щодо розробки концепції святкового освітлення для всього обласного центру.

«Підбиваючи підсумки “зимового” оздоблення Михайлівської, яке виявилось дуже ефектним рішенням, було прийнято рішення розробити Концепцію святкового освітлення для всього міста. І це добра новина. Також є думки з розробки Програми по світловому оздобленню не тільки пам’яток архітектури Житомира, а і взагалі фасадів будівель не комунальної власності. Ще з гарних новин – це запланована на цей рік реконструкція Площі Корольова. В першу чергу реконструкція стосується застарілих інженерних комунікацій, що не відповідають вимогам часу – будуть перероблені системи освітлення площі, оновлено озеленення та з’явиться автоматичний полив газонів. У той же час будуть додані місця для відпочинку, звичайно буде замінено мощення. І ковзанка, яка так сподобалась містянам та гостям міста, отримає постійне місце саме на Площі Корольова! Взагалі центральна площа міста змінить свій вигляд, стане більш функціональною, доступною та сучасною, як того і потребує сучасний Житомир», – написав Безбородов.

Нагадаємо, мер пообіцяв, що навесні фахівці перевірять якість укладання плитки на Михайлівській.  У Житомирській міськраді придумали, як закінчити тротуари у центрі міста.

Leave a Comment