Кожен третій штатний працівник у Житомирській області отримав зарплату понад 10 тис. грн, – статистика

Кожен третій штатний працівник у Житомирській області отримав зарплату понад 10 тис. грн, – статистика

Результати щодо розподілу працівників за розмірами заробітної плати у вересні.

Заробітну плату, яка перевищувала 10 тис. грн отримував кожний третій працівник на Житомирщині. Обстеженню підлягали підприємства, установи, організації із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб. Результати щодо розподілу працівників Житомирської області за розмірами заробітної плати у вересні 2019 року 4 грудня оприлюднили у Головному управлінні статистики області.

«Серед 193 тис. працівників (обстеженню підлягали підприємства, установи, організації із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб), яким оплачено 50% і більше робочого часу, встановленого на вересень 2019 року, 11,3 тис. осіб, або 5,8% мали нарахування в межах 4 тис. 173 грн. Найбільша частка працівників із зазначеними нарахуваннями спостерігалася у сфері творчості, мистецтва та розваг. Заробітну плату, яка не перевищувала середній рівень по області (у вересні 2019 року  – 8 тис. 743 грн), мав майже кожен другий працівник», – йдеться у повідомленні.

А понад 10 тис. грн отримував кожний третій працівник. Переважна більшість таких працівників спостерігалася: у виробництві паперу та паперових виробів; у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів; у виробництві напоїв; машинобудуванні; постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; у сфері фінансової та страхової діяльності; у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції; у сфері державного управління й оборони; обовʼязкового соціального страхування; на підприємствах з ремонту і монтажу машин і устатковання.

Нагадаємо, на Житомирщині середня зарплата майже у два рази перевищує прожитковий мінімум. На початок листопада на Житомирщині заборгували майже 6 мільйонів зарплати.

 

Leave a Comment