Кросівки: які краще купити

Кросівки: які краще купити

Люди в сучасному світі ділять кросівки на два типи:

  1. звичайні;
  2. спортивні.

Але, насправді є дуже багато видів кросівок, які діляться на різні типи, мають різні особливості і характеристики. На які категорії можна поділити взуття даного типу щодо щиколотки:

  • низький тип взуття (його верхній край не доходить до щиколотки)
  • середній тип (якраз на рівні щиколотки);
  • високий тип (закриває і також добре робить фіксацію голеностопа).

Призначення різного взуття спортивного типу

Що стосується їх призначення, то взуття даного типу ділитися на побутову і спортивну. Перша категорія складається з футбольних шипованих бутс, баскетбольних снікерсів з різною висотою, а також бігові трекери з мінімальною вагою і згинати носком, тенісне взуття, що має хорошу амортизацію.

Побутові моделі кросівок відмінно підходять насамперед для відпочинку та туризму. Важлива характеристика їх в тому, що вони робляться дуже якісно і так, щоб кросівки витримували кілька років без проблем. Верхня частина взуття відштовхує бруд та воду. В ту групу входить також взуття більш стильного формату, але вона має не дуже добре промальовані протектор.

Важливо відзначити, що кросівки вже не вважаються тільки спортивним взуттям, так як їх можна одягнути під будь-який образ, як під плаття, так й під костюм. Але, все ж підбирати взуття під одяг потрібно і це питання навіть сьогодні залишається актуальним. Перед покупкою, подумайте про те, для чого вам потрібна ця взуття, де ви хочете в ній ходити, як довго і під що плануєте одягати.

Кросівки для міста та туризму

Якщо ви плануєте купувати кросівки для щоденного носіння, то модель повинна бути в першу чергу зручна. Зовнішній вигляд не найголовніше, на що варто звернути увагу. Вибирайте моделі, які можна легко провітрити і зі слабким протектором. Якщо хочете ходити тільки по планам вулицях міста, то купуйте кросівки дизайнерського типу. Це можуть бути як напівспортивні, так і гламурні кроси.

Для людей, які живуть за містом або люблять багато гуляти і подорожувати, таке взуття звичайно не підходить. Сільська місцевість має спуски, багато каменів і не рівну дорогу. У стильних кросівках зі стразами там буде дуже важко. Купуйте взуття з верхом, яка не промокає, має шиповану підошву і хорошу амортизацію.

Для повсякденного носіння відмінно підходить будь-яка модель снікерсів. Перш за все дивіться щоб взуття було для вас зручним, не натирала і не заважала вас при ходьбі. Якщо взуття не відповідає цим критеріям, то не варто її купувати навіть якщо вона має добру вартість і зовнішній вигляд.

Кросівки Extremstyle дадуть вам можливість вибрати саме те, що ви найбільше хочете.

 

Leave a Comment