Кубок міста Житомира з карате виграли спортсмени із Новограда-Волинського

Кубок міста Житомира з карате WKF, який відбувся 16 квітня на базі спортивного комплексу Житомирського національного агроекологічного університету, прийняв понад дві сотні спортсменів. Про це повідомила прес-служба університету.

«Участь у змаганнях взяло більше, ніж 220 спортсменів із Житомира, Коростеня та Новограда-Волинського. Вони представляли 5 клубів: «Січ», «Додзё», «Саторі», «Будо», «Сінгітай»», – йдеться у повідомленні.

За результатами змагань, перше загальнокомандне місце вибороли спортсмени клубу «Січ» із Новоград-Волинського. Вони здобули 16 золотих медалей. На другому місці – житомирський клуб «Додзё», 13 представників якого завоювали золото. Третя сходинка та 11 золотих нагород у клуба «Саторі» з Житомира.

Нагадаємо, зі «срібним» результатом фінішували житомирські рятувальники на чемпіонаті України з легкої атлетики.