КВЖРЕПи не справляються з прибиранням снігу, – радник Сухомлина

Радник міського голови Житомира з питань житлово-комунального господарства Юрій Антіпов визнав, що КВЖРЕПи не можуть впоратися із прибиранням прибудинкових територій. Про це він заявив під час брифінгу щодо прибирання снігу у Житомирі 8 січня.

“Ситуація з прибиранням снігу на прибудинкових територіях — критична. Двірники фізично не встигають. Але треба віддати належне і їм. Люди вийшли на роботу фактично з шостої ранку. Однак за ніч намело стільки снігу, що навіть механізація, у багатьох КВЖРЕПів вона є, не справляється”, – сказав Юрій Антіпов.

За його словами, комунальні підприємства Житомира будуть допомагати ЖЕКам, які не справляються, і принаймні двори у центрі міста чиститимуть від снігу. Щоправда, в першу чергу сніг прибиратимуть з тротуарів. Юрій Антіпов сподівається, що снігопади до кінця тижня закінчаться і вихідні житомиряни зустрінуть у прибраних дворах.

Нагадаємо, що міська рада оприлюднила адреси житомирських підприємств, які не прибирають сніг. 54-річний житомирянин помер, визволяючи своє авто від снігу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *