Китайці хочуть збирати електробуси на базі житомирського ТТУ

Китайці хочуть збирати електробуси на базі житомирського ТТУ

Житомир відвідала делегація з “Піднебесної”.

Представники китайської компанії “Zhongtong Bus”, яка виробляє електробуси, можуть збирати свої транспортні засоби на базі Житомирського трамвайно-тролейбусного управління. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Якщо підприємства дійдуть згоди по співпраці – Житомир стане флагманом по зборці електробусів та їх постачальником в Україні”, – повідомляє прес-служба.

Напередодні міський голова відвідав завод китайської фірмиу місті Ляочен, де попередньо і домовився про відкриття потужностей підприємства у Житомирі.

Довідково. «Zhongtong Bus» виробляє техніку в діапазоні від 6-ти метрових легких автобусів до 18-ти метрових високого класу розкішних автобусів, в тому числі гібридні та електричні автобуси .

Закордонні ринки компанії охоплюють ринки більше 30 країн та регіонів. Щорічно «Zhongtong Bus» збільшує свої потужності на 25%.

Нагадаємо, що напередодні Нового року в мікрорайон Малікова пустили перший тролейбус. У мерії кажуть, що ТТУ заощадило на Малікова більше мільйона гривень.

Leave a Comment