-
Чи будуть житомиряни переходити на ID-паспорти (БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ) - 12/01/2016
-
Житомирська відлига у 20 фотографіях - 12/01/2016
-
Який текстиль для дому продають в інтернет-магазинах? - 6 hours ago
-
В чемпіонаті України з велоспорту, спортсмени з Житомирщини вибороли комплект нагород - 7 hours ago
-
Жителю Романівки загрожує до двох років ув’язнення за домашню тиранію - 8 hours ago
-
COVID-19 в Житомирській області - 8 hours ago
-
В Житомирській міській лікарні №1 встановили 2-тонний резервуар рідкого кисню - 9 hours ago
-
У житомирській мерії поменшає на півсотні працівників - 1 day ago
-
COVID-19 в Житомирській області - 1 day ago
-
Комунальна лікарня №2 стане опорною - 1 day ago
-
На Михайлівській камери зафіксували як двоє молодиків пошкодили банери Пластового центру - 1 day ago
-
Кросівки: які краще купити - 19/04/2021
Київська фірма “кинула” обласну “швидку” майже на мільйон гривень
На таку суму не поставили дизельне пальне для автомобілів.
Прокуратура Житомирщини вимагає стягнути з київського товариства майже мільйон гривень – на таку суму не поставлено дизельного пального для автомобілів екстреної медичної допомоги області. Про це повідомила пресслужба відомства.
«Прокуратурою Житомирської області подано до суду позов в інтересах держави в особі територіальної громади сіл, селищ, міст Житомирської області та Комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради про стягнення з товариства 991 тис. грн.
Йдеться про те, що у жовтні 2018 року, за результатами проведених публічних закупівель, між КУ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та київським товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про забезпечення дизельним пальним на загальну суму понад 4 млн грн.
Проте, з початку 2019 року товариство порушило умови договору та припинило виконувати взяті на себе договірні зобов’язання, заборгувавши замовнику пального на 991 тис. грн, які були сплачені на його рахунок з обласного та міського бюджетів», – йдеться у повідомленні.
Такі неправомірні дії унеможливлюють заправку автомобілів швидкої допомоги за наданими постачальником скретч-картками (талонами), перешкоджають безперебійній роботі медичних транспортних засобів Центру, наданню екстреної медичної допомоги жителям міст і сіл області. Наразі справа перебуває на розгляді у господарському суді Київської області.
Нагадаємо, обласна «швидка» без тендеру придбає бензин на понад півмільйона. На переоснащення колишньої міської «швидкої» витратять майже 12 мільйонів.