Київська фірма “кинула” обласну “швидку” майже на мільйон гривень

Київська фірма “кинула” обласну “швидку” майже на мільйон гривень

На таку суму не поставили дизельне пальне для автомобілів.

Прокуратура Житомирщини вимагає стягнути з київського товариства  майже мільйон гривень – на таку суму не поставлено дизельного пального для автомобілів екстреної медичної допомоги області. Про це повідомила пресслужба відомства. 

«Прокуратурою Житомирської області подано до суду позов в інтересах держави в особі територіальної громади сіл, селищ, міст Житомирської області та Комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради про стягнення з товариства 991 тис. грн.

Йдеться про те, що у жовтні 2018 року, за результатами проведених публічних закупівель, між КУ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та київським товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про забезпечення дизельним пальним на загальну суму понад 4 млн грн.

Проте, з початку 2019 року товариство порушило умови договору та припинило виконувати взяті на себе договірні зобов’язання, заборгувавши замовнику пального на 991 тис. грн, які були сплачені на його рахунок з обласного та міського бюджетів», – йдеться у повідомленні.

Такі неправомірні дії унеможливлюють заправку автомобілів швидкої допомоги за наданими постачальником скретч-картками (талонами), перешкоджають безперебійній роботі медичних транспортних засобів Центру, наданню екстреної медичної допомоги жителям міст і сіл області. Наразі справа перебуває на розгляді у господарському суді Київської області.

Нагадаємо, обласна «швидка» без тендеру придбає бензин на понад півмільйона. На переоснащення колишньої міської «швидкої» витратять майже 12 мільйонів.

Leave a Comment