Втомилися від черг: житомиряни просять міську раду спростити процедуру реєстрації місця проживання

Втомилися від черг: житомиряни просять міську раду спростити процедуру реєстрації місця проживання

Петиція.

Житомиряни просять міську раду спростити процедуру реєстрації місця проживання. Зокрема, пропонують ввести електронну чергу. Відповідну петицію оприлюднили 11 вересня.

«Кожен з нас зіткнувся з проблемами реєстрації. Це вбитий день й бескінечна черга. Наші можновладці увесь час “турбуються” про полегшення нашого життя. Пропоную ввести електронну чергу, хоча б таку як зараз в поліклініках. Кожна людина заходить, їй призначається час прийому і вона спокійно приходить у призначений час.

Без нервів, відпрошувань з роботи (повторних – бо не встиг до кінця дня досидітись) й інших супутніх бонусів. Також, не менш важливий нюанс. Існує загальна база даних. Видано закон, про те, що мені не потрібно бігати за справками. Ото ж я беру свій паспорт й приходжу, а все інше – то проблеми закладу (копії, справки з воєнкомату, та ін.) Спрощувати життя – так спрощувати», – написав автор звернення Юрій Міщенко.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Варто зауважити, що підхід до реєстрації місця проживання в Україні не змінювався ще з радянських часів. Сьогодні процедура змушує кожного громадянина доводити державі своє право проживання у помешканні і збирати ряд довідок та підтверджень.

Нагадаємо, житомиряни вимагають ліквідувати інспекцію з благоустрою. Петиція про мережу громадських туалетів набрала необхідну кількість підписів житомирян. Петиція з проханням визнати бездомних котів «повноправними жителями міста» за 5 днів набрала необхідні голоси.

Leave a Comment