Легендарну водонапірну вежу Житомира зроблять виставковою залою

Легендарну водонапірну вежу Житомира зроблять виставковою залою

Приміщення передадуть «Агенції розвитку міста».

Водонапірну вежу Житомира, яка є «візитівкою» міста, передадуть з балансу КП «Житомирводоканал» комунальній установі «Агенція розвитку міста». Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті Житомирської міської ради. Як повідомив “Вголос.zt” головний архітектор міста Юрій Безбородов, у планах зробити з вежі інформаційний, туристичний, виставковий, оглядовий функціонал.

«Музейний функціонал там також буде представлений, але у обмеженому обсязі, оскільки простору замало. Також є бажання додати щось на зразок креативного хабу, для виступів, лекцій, творчих вечорів тощо.

Прилегла територія потребує реновації, та освітлення фасадів цієї пам’ятки архітектури та візитної картки Житомира. На проект простору «Вежі» буде оголошено конкурс серед архітекторів та дизайнерів на кращу концепцію», – сказав головний архітектор.

Нагадаємо, що у вересні у приміщенні водонапірної вежі пройшов фестиваль «Житомирська вежа».  У травні житомирянам показали, що знаходиться всередині легендарної водонапірної вежі.

Leave a Comment