Лего — паралельний всесвіт чи одна з найкращих розвиваючих ігор сучасності?

Лего — паралельний всесвіт чи одна з найкращих розвиваючих ігор сучасності?

ТОП 5 найцікавіших серій

Вибираючи дитячий подарунок, ми робимо вибір, що купити: цікаву іграшку або щось корисне для розвитку та навчання. Також зі стрімким розвитком інтернету, різноманіття мультиків та ігор стає ще важче вгадати, що справді подобається вашій дитині.

На протязі 70 років кампанія Лего заробляла любов своїх шанувальників та створила не один десяток серій цікавих конструкторів, та не тільки. Комп’ютерні ігри, мультсеріали та повнометражні мультиплікаційні фільми з героями Лего створили свій великий, цікавий всесвіт. Відомі серії: Зоряні війни, Супергерої, Місто, Пожежники, Принцеси, Пірати та багато інших, не залишають без уваги навіть дорослих. На деяких конструкторах навіть існує позначка «від 1,5 до 99 років».

В кожному віці дитина має свої особливі інтереси та потреби, завдяки різноманіттю історій від Лего завжди можна підібрати щось особливе. На кожній коробці є свій сценарій подій, який можна розіграти разом з дитиною чи придумати власний. За версією фанатів у 2020 році найкрутішими та найпопулярнішими серіями є:

  1. LEGO Duplo.

  2. LEGO Ninjago.

  3. LEGO City.

  4. LEGO Super Heroes.

  5. LEGO Star Wars.

Цікаві сюжетні лінії і ігрові елементи не залишать байдужими любителів епічних битв і цікавих конструкцій. Крім семи наборів з конструктором, можна купити окремо фігурки героїв, зорельотів, машин, будинків, ніндзя та супергероїв.

Для самих маленьких винахідників

Набір LEGO Duplo (Дупло) ー предназначений від 2 до 5 років. Великі яскраві деталі, проста збірка, фігурки тварин, кораблики, які можуть плавати у ванні і навіть справжнісінька залізниця стануть найулюбленішою іграшкою надовго.

LEGO City ー найширша і напевно найпопулярніша серія конструкторів датської компанії. Це повний світ будівельників, поліцейських, пожежників, залізничних станцій і аеропортів. Граючись дитина навчатиметься адаптуватися до життя в місті, починаючи знайомство з правилами руху і важливими професіями.

Рекомендація до вибору: чим більше коробка, тим більше деталей, тим складніше деталізація і тим вище вікові рекомендації.

Світ пригод для смілих та відважних супергероїв

Особлива серія, за мотивами однойменної мультиплікаційної історії створена спеціально для юних фанатів бойових мистецтв. Конструктор LEGO NINJAGO налічує близько 30 наборів. Це складний чаруючий світ, повний битв, пригод, перемог і поразок. Це світ, в якому іграшкові герої lego ninjago разом зі своїми маленькими власниками змушені боротися, ховатися, виходити на світло, перемагати та демонструвати неабиякі навички таємного мистецтва.

Ніндзя ー це частина підліткової субкультури. Конструктори з їх участю мають свої переваги.

  1. Гарний тренажер для розвитку моторики рук, що поліпшує почерк.
  2. Розвитку концентрації і посидючості.
  3. Стимулюють до розширення кругозору, допитливий розум захоче дізнатися якомога більше секретів і особливостей реальних ніндзя.
  4. Конструювання – корисна альтернатива комп’ютерним іграм.
  5. Збираючи набори, діти починають краще розуміти геометрію і бачать її практичне застосування.

Серії Star Wars та Super Heroes будуть цікавими не тільки для дитини та і для ії батьків також.

Leave a Comment