Лідера найбільшої в Україні наркобанди Корольовський райсуд випустив під заставу

Лідера найбільшої в Україні наркобанди Корольовський райсуд випустив під заставу

Правоохоронці обурені.

Корольовський райсуд Житомира відпустив під заставу у півмільйона гривень лідера одного із найбільших наркоугрупувань Яна Яцишина, якого затримали влітку. Лідера банди звільнили під заставу у півмільйона гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Вячеслав Печененко.

«Без зайвих слів. Просто констатація факта. Одна ухвала суду – і вся масштабна робота житомирської поліції з ліквідації дніпровського бандитського угрупування “білого братства” звелась нанівець. Учора лідера цієї банди, 44-річного нікопольця, звільнили з-під варти просто у залі Апеляційного суду під заставу у півмільйона гривень. Після двох днів затяжних розглядів апеляції, на яких він “боровся” із демонстрацією раптового погіршення здоров’я, і всіма іншими засобами умисного затягування процесу розгляду. Відверто шкода сил оперативників і слідчих. Немає меж обуренню», – написав Печененко.

Нагадаємо, лідера та кілера однієї з найбільших злочинних організацій в Україні до якої входили близько 30 членів – затримали у липні цього року на Житомирщині.

Leave a Comment