Лісгоспи області продали понад 37 тисяч новорічних ялинок

Лісгоспи області продали понад 37 тисяч новорічних ялинок

У середньому деревце коштувало 57 гривень. 

Лісгоспи Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства в ході ялинкової кампанії реалізували 37,5  тисяч хвойних деревець. Про це повідомила прес-служба управління. 

Такий  попит лісівники пояснюють досить демократичними цінами, адже в пунктах продажу в лісгоспах та лісництвах зелену красуню можна було придбати вдвічі а то і втричі дешевше, ніж у підприємців.

“Рекордсменом з продажу стали Білокоровицький  та Радомишльський лісгоспи – тут продали по 4  тисячі ялин. Різдвяні красуні з цих підприємств поїхали на південь та на схід нашої держави”, – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що від реалізації різдвяних ялинок лісгоспи Житомирщини сплатили 425 тисяч гривень податків.

До слова, 143 рейдові бригади, у складі яких понад 750 працівників лісової охорони щоденно патрулювали лісові масиви, аби уберегти їх від «чорних» лісорубів. Відтак при спробі украсти до свят ялинку затримано 17 осіб.За 25 самовільно зрубаних хвойних деревець порушники сплатять майже 14 тисяч гривень штрафів та шкоди, заподіяної лісу. Одна ялинка любителям легкої наживи обійшлася в  560 гривень. В той час, коли в пунктах продажу різдвяних красунь, котрі організували лісгоспи, в середньому ялинка на Житомирщині коштувала 57 гривень.

Нагадаємо, у міськраді повідомили, куди здавати новорічні ялинки після свят. Як виглядають «головні» новорічніялинки Житомирщини.

Leave a Comment