Лісівнику, який підстрелив дитину, повідомили про підозру, – прокуратура

Лісівнику, який підстрелив дитину, повідомили про підозру, – прокуратура

Готується до суду клопотання про обрання запобіжного заходу.

На Житомирщині 13 червня повідомили про підозру ліснику, який скоїв вогнепальне поранення 12-річного підлітка.

«За погодженням із процесуальним прокурором прокуратури Житомирської області, майстру лісу, жителю Чуднівського району, повідомлено про підозру у скоєнні вогнепального поранення малолітньої дитини, за ч. 2 ст.15, п.2 ч.2 ст. 115 КК України», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, в одному із сіл Чуднівського району, 12 червня майстер лісу державного лісового господарства, перебуваючи на подвір’ї біля власного будинку, здійснив постріл із незареєстрованої мисливської рушниці у шуліку. Однак куля влучила у сусідського 12-річного хлопчика, який знаходився на своєму подвір’ї, та спричинила вогнепальне непроникаюче поранення спини. Потерпілого відразу доставили до районної лікарні, де була надана необхідна медична допомогу.

«Наразі готується до суду клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у м. Хмельницький», – додали у прокуратурі.

Нагадаємо, на Житомирщині селянин з рушниці поранив сусідського хлопчика. У Новограді пенсіонер підпалив свій будинок та застрелився з рушниці.

Leave a Comment