Літні пропозиції для житомирян

Життя людини цікаве, насичене, різноманітне та складається з багатьох потреб. Окрім харчування та інших загальновідомих необхідностей, ми потребуємо різноманітних розвагах, подорожей, навчання та просто прогулянок по магазинах.

Інтернет магазин Discount Shop BRO підібрав вигідні пропозиції та варіанти для проведення часу дорослих та дітей.

Розваги.

Жителям міста бракує зв’язку зі світом тварин бо у міському середовищі не часто зустрінеш наших менших братів.

Multizoo –  справжній світ тварин, який створений саме для того, щоб жителі нашого міста були щасливішими та добрішими. Крім великої кількості тварин, на території зоопарку для дітей проводяться безліч цікавинок:

 • Заходи професійних аніматорів;
 • майстер-класи;
 • VR-кімната з інтерактивною пісочницею;
 • уроки малювання, 3D малювання та моделювання, конструювання;
 • квести, змагання;
 • святкування дня народження.

А  поки діти проводять час з професійною нянею, для відпочинку та спокою дорослих зоопарк передбачив місце біля самого водоспаду в сучасній лаунж-зоні.

Магазини.

Про що дбає людина, щоб мати стильний образ? Звісно не тільки про те, щоб бути одягненим по-модному, а й про те, щоб образ був довершеним. Саме з цим допоможуть впоратися якісні аксесуари, які грають важливу роль в привабливому та сучасному вигляді.

Магазин Felicita працює на ринку з 2012 року і вже зміг завоювати довіру покупців з усієї України. В асортименті магазину ви знайдете тільки оригінальні моделі від італійських брендів за найкращими цінами. Тут є речі як для жінок, так і для чоловіків: шкіряні сумки, гаманці, портфелі, візитниці та інші стильні аксесуари. Також, магазин бавить своїх покупців вигідними знижками та акціями.

Туризм.

Напевно кожна людина мріє про подорожі за кордон чи про відпочинок в екзотичних країнах. Але коли надається така можливість, одразу приходять труднощі з вибором місця, транспорту, житла тощо. Туристична агенція TPG готова вам допомогти з вибором відпочинку та надати пропозиції, які цікаві саме вам!

Туристична агенція TPG –  найбільший туристичний оператор України. З 1994 року спеціалізується в наданні туристичних послуг та пропонує відпочинок більше ніж в 100 країнах світу. Компетентна команда професіоналів обслуговує клієнтів з любов’ю та відповідальністю і завжди готова допомогти у розробці індивідуального маршруту подорожі. Саме тут вам порадять найбільш зручний варіант перельоту, врахують всі нюанси і розкажуть про особливості обраної вами країни. Агенція працює з багатьма авіа-компаніями, що надає змогу відправитись у подорож у зручну для вас дату.

Навчання.

Сфера IT-технологій полонила світ. Працівники в даній області дуже затребувані у світі. А засвоєння нової професії ніколи не буде зайвим. Комп’ютерна академія ШАГ проводить навчання з унікальними авторськими методиками, які отримали високу оцінку IT-індустрії.

Викладачі академії – професійні педагоги та експерти своєї справи.

Навчальні програми академії розраховані як для дітей, так і для дорослих.

Для дорослих:

 • Розробка програмного забезпечення
 • комп’ютерна графіка та дизайн;
 • мережі та кібербезпека;
 • інтернет-маркетинг;
 • курс Front-end.

Для дітей:

 • мала комп’ютерна академія;
 • комп’ютерні табори.

Після навчання учні отримують диплом міжнародної академії “IT STEP” та можливість влаштуватися на роботу в IT-сфері.

Детальну інформацію про послуги Ви можете дізнатись на сайті bro.zt.ua

Сторінка у Facebook: facebook.com/broztua/

Сторінка в Instagram: instagram.com/discountshopbro/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *