Ліжка для хворих на коронавірус у ЦМЛ №1 Житомира заповнені на 78%, ‒ Місюрова

Ліжка для хворих на коронавірус у ЦМЛ №1 Житомира заповнені на 78%, ‒ Місюрова

У ЦМЛ №2 на 64%.

Ліжка для хворих на COVID-19 у центральній міській лікарні №1 Житомира заповнені на 78%. Про це під час брифінгу щодо ситуації із захворюваністю у місті розповіла заступниця міського голови Марія Місюрова.

Попри те, що ЦМЛ №2 Житомира приймає хворих на коронавірус лише з 1 жовтня, там зайнято 64% передбачених ліжок. За словами заступниці мера, станом на ранок 7 жовтня, 5 людей померло у ЦМЛ №1 та 1 людина – у ЦМЛ №2.

«Серед померлих ‒ більшість людей віком понад 70 років. Однак з-поміж останніх випадків летальності є люди 45 та 46-річного віку. Померли також дві людини, вакциновані однією дозою препаратом CoronaVac, – люди за 80 років та з хронічними захворюваннями», ‒ зазначила Місюрова.

На сьогодні всі 9 апаратів штучної вентиляції легенів, які є у ЦМЛ №2 Житомира, зайняті. Серед госпіталізованих осіб 4% становлять вакциновані. За даними управління охорони здоров’я Житомирської міськради, щеплення від COVID-19 отримала половина населення міста.

«За рівнем госпіталізації та коефіцієнтом виявлених випадків Житомирська область практично у помаранчевій зоні. До позначки червоної зони – часу, можливо, небагато. А це – обмеження, людські та економічні втрати для нашого міста. Думка «я легко перехворів» не є підставою для нехтування засобами безпеки, адже вірус мутував, і штам «Дельта» загрожує життю», ‒ підсумувала Марія Місюрова.

Нагадаємо, що за останню добу в області зафіксували 703 нові випадки захворювання на коронавірус. У Чуднові хочуть встановити кріоциліндр для міської лікарні.

Leave a Comment