«Льонотекс» знайшов 2 мільйони на погашення боргів: ліквідатор шукає колишніх працівників, яким не виплатили зарплату

«Льонотекс» знайшов 2 мільйони на погашення боргів: ліквідатор шукає колишніх працівників, яким не виплатили зарплату

Контакти.

Ліквідатор відкритого акціонерного товариства «Льонотекс» шукає колишніх працівників яким заборгували заробітню плату. Відповідну інформацію 21 квітня оприлюднили на сайті Житомирської міської ради.

“Ліквідатор ВАТ «Льонотекс» Пилипенко Маргарита Миколаївна проводить пошук колишніх працівників, які були звільнені у зв’язку з ліквідацією ВАТ «Льонотекс» та мають невиплачену заборгованість із заробітної плати.
За інформацією щодо можливості отримання належних працівникам коштів звертатися за телефоном: (098) 617-43-12; (093)  773 -15-30 та за адресою: 02095, м. Київ, вул. Срібнокільська, 24, а/с 120″, – йдеться у повідомленні.
Товариство було створено шляхом перетворення “Житомирського льонокомбiнату” у ВАТ “Льонотекс” у 1995 році.
За інформацією арбітражного керуючого, на даний час завершається ліквідація підприємства, яка триває з 2009 року. На погашення боргів із заробітної плати спрямовані кошти від реалізації його майна у сумі 2 млн грн. Кошти депоновані на банківському рахунку товариства.
Нагадаємо, роботодавці області збільшили заборгованість по зарплаті. У травні облавтодор виплатив своїм працівникам понад півмільйона заборгованості по зарплаті. У квітні роботодавці області заборгували майже 7 млн грн своїм працівникам.

Leave a Comment