Лише через місяць Сухомлин відреагував на звернення житомирян щодо скандально відомого будівництва АЗС

Лише через місяць Сухомлин відреагував на звернення житомирян щодо скандально відомого будівництва АЗС

Розпорядження.

У міській раді створили робочу групу, яка розглядатиме питання скандально відомого будівництва АЗС на проспекті Незалежності, що в обласному центрі. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили 26 вересня, через місяць після того, як житомиряни надіслали колективне звернення.
Робочу групу очолив радник міського голови Олександр Черняхович, а до її складу увійшли депутати, директори кількох департаментів, представники управління державної архітектурно-будівельної інспекції, поліції, а також та кілька мешканців тамтешнього мікрорайону.

Черняхович має доповісти про висновки роботи групи на засідання депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.
Відповідно до документу, колективне звернення жителів будинків, розташованих поблизу місця будівництва АЗС, надійшло у міськраду ще 28 серпня.

Нагадаємо,  22 вересня кілька десятків житомирян перекрили дорогу по вулиці Покровській. Люди протестували проти будівництва АЗС біля  їх  будинків. Житомирян, біля домівок яких будують АЗС, переконують, що ця заправка – об’єкт торгівлі. Законність скандально відомого будівництва АЗС на проспекті Незалежності вивчала робоча група ще у 2017 році.

Leave a Comment