Любов Цимбалюк долучилася до проведення свята, що відбулося для діток, які перемогли рак

Любов Цимбалюк долучилася до проведення свята, що відбулося для діток, які перемогли рак

Фоторепортаж.

Голова правління Житомирської фракції політичної партії «Сила і честь», депутат міської ради, меценат Любов Цимбалюк долучилася до проведення Свята Переможця, яке днями відбулось в онкогематологічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні.  На заході разом зібралися лікарі, сім’ї дітей, які одужали від складної хвороби, а також їх друзі, благодійники та волонтери. Організатором свята виступив Благодійний фонд «Разом до життя». 

Для дітей-переможців влаштували святковий концерт, веселі розваги з аніматорами, майстер-класи, а також подарували смаколики, сердечне тепло, усмішки, відчуття радості за кожну врятовану дитину і її родину.

“Деякі хвороби лікують, а рак – перемагають. З ним борються щоденно не на життя, а на смерть. Рак – це не тільки про виздоровлення, рак – це про перемогу дорогою ціною.

Саме тому ми запросили сім’ї юних переможців, лікарів, волонтерів та благодійників, щоб відсвяткувати їх перемоги, їх витримку, рішучість, сміливість, силу, їх жагу до життя.

Свято Переможців – це місце, де багато сміху, солодощів, подарунків. Тут зустрілись діти, які колись лікувались в одному відділенні. Цей день є святковим для кожного, хто стоїть за спиною онкохворих дітей та допомагає їм виздоровлювати. І я безмежно вдячна всім, хто приєднався до участі в організації та зробив це свято теплим і дуже красивим”, – сказала  голова  Благодійного фонду «Разом до життя»  Людмила Свобода.

Крім, того вона подякувала всім благодійникам, волонтерам та учасникам свята за підтримку.

Leave a Comment