Любов Цимбалюк долучилася до проведення свята, що відбулося для діток, які перемогли рак

Голова правління Житомирської фракції політичної партії «Сила і честь», депутат міської ради, меценат Любов Цимбалюк долучилася до проведення Свята Переможця, яке днями відбулось в онкогематологічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні.  На заході разом зібралися лікарі, сім’ї дітей, які одужали від складної хвороби, а також їх друзі, благодійники та волонтери. Організатором свята виступив Благодійний фонд «Разом до життя». 

Для дітей-переможців влаштували святковий концерт, веселі розваги з аніматорами, майстер-класи, а також подарували смаколики, сердечне тепло, усмішки, відчуття радості за кожну врятовану дитину і її родину.

“Деякі хвороби лікують, а рак – перемагають. З ним борються щоденно не на життя, а на смерть. Рак – це не тільки про виздоровлення, рак – це про перемогу дорогою ціною.

Саме тому ми запросили сім’ї юних переможців, лікарів, волонтерів та благодійників, щоб відсвяткувати їх перемоги, їх витримку, рішучість, сміливість, силу, їх жагу до життя.

Свято Переможців – це місце, де багато сміху, солодощів, подарунків. Тут зустрілись діти, які колись лікувались в одному відділенні. Цей день є святковим для кожного, хто стоїть за спиною онкохворих дітей та допомагає їм виздоровлювати. І я безмежно вдячна всім, хто приєднався до участі в організації та зробив це свято теплим і дуже красивим”, – сказала  голова  Благодійного фонду «Разом до життя»  Людмила Свобода.

Крім, того вона подякувала всім благодійникам, волонтерам та учасникам свята за підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *