Любов Цимбалюк вимагає, щоб підприємцям повернули гроші, переплачені інспекції з благоустрою

Любов Цимбалюк вимагає, щоб підприємцям повернули гроші, переплачені інспекції з благоустрою

Сплатили на 367 тисяч більше, ніж потрібно.

Депутат Житомирської міської ради Любов Цимбалюк переконана, що міськрада має скликати всіх 499 підприємців, які переплатили пайовий внесок КП «Інспекція з благоустрою» та повернути їм кошти. Про це вона сказала у коментарі «Вголос.Zt».

«На сьогодні підприємці працюють в таких умовах, що навіть зайва тисяча гривень — це величезні гроші. Їх настільки обклали всілякими поборами, що саме бажання займатися бізнесом — це подвиг. На місці міської ради я скликала б усіх, хто переплатив, та повернула б їм гроші або зробила перерахунок», – сказала депутат.

До слова, начальник контрольно-аналітичного відділу Валентина Козяр під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету повідомила, що рішенням виконкому від 21 вересня 2016 року було затверджено порядок визначення пайової участі. Згідно із ним, підприємці не мали сплачувати податок на додану вартість. Тож 499 власники кіосків переплатили 367 тис. грн.

Нагадаємо, що під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету 13 лютого з’ясувалося, що підприємці переплатили 367 тис. грн пайової участі КП «Інспекція з благоустрою». Підприємство, яке утилізувало відходи у Житомирі, заборгувало до бюджету майже 1 млн грн.

Leave a Comment