Майже двадцять мільйонів на зарплати лікарям та вчителям мерія витратила з початку року

Майже двадцять мільйонів на зарплати лікарям та вчителям мерія витратила з початку року

У Кабміні кажуть: “грошей нема, але ви тримайтеся”.

З початку року Житомирська міська рада вже виділила 19 млн 855 тис. 800 грн на зарплату вчителям і лікарям міста. Минулого року місто обійшлося втричі меншими коштами – 6 млн 620 тис. грн.

“З початку 2016 року освітяни отримали з міського бюджету понад 5,5 млн грн на зарплату. Лікарі протягом перших семи місяців року одержали 14 млн 354 тис. 900 грн”, – повідомив “Вголос.zt” заступник міського голови Матвій Хренов.

Слід нагадати, що зарплату освітяни та медики повсякчас отримували за рахунок держави.

Раніше профільний заступник міського голови Матвій Хренов писав на своїй сторінці у Facebook, що на листи мерії у Міністерстві освіти та охорони здоров’я і Міністерстві фінансів відповіли не надто оптимістично. В дусі “грошей нема, але ви тримайтеся там”.

Варто зауважити, що цього року під час прийняття бюджету в уряді вирішили “спекатися” профтехучилищ та передали їх на баланс місцевих рад. Хоча у житомирській мерії не надто хотіли забирати “під своє крило” профтехосвіту і опиралися правдами та неправдами, вони були змушені це зробити.

Нагадаємо, що у Міністерстві охорони здоров’я відповіли мерії, що додаткових коштів на медицину чекати годі. Депутати міськради вважають, що державні органи влади усунулися від виконання своїх зобов’язань.   

Leave a Comment