Майже на 3 мільйони бердичівляни незаконно отримали субсидію та соціальну допомогу

Майже на 3 мільйони бердичівляни незаконно отримали субсидію та соціальну допомогу

Матеріали передали до правоохоронних органів.

В управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради виявили фінансові порушення на суму майже у 3 млн грн. Про це повідомила прес-служба управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області 15 вересня.

«Зокрема, виявлено безпідставне призначення та виплату державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, які надали недостовірні дані під час оформлення такої допомоги щодо наявності у власності та/чи володінні другої квартири (будинку), земельних ділянок площею понад 0,6 га. Через це орган соціального захисту зайво витратив 1,7 млн грн бюджетних коштів. Разом з тим, через надання недостовірних даних одержувачами субсидій про придбання нерухомого майна і транспортних засобів на суму понад 50 тис. грн, що були здійснені протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, та приховування інформації про отримані ними доходи орган соцзахисту безпідставно призначив субсидій на оплату її одержувачами житлово-комунальних послуг на суму 1,1 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Крім того, виявили й окремі факти безпідставної виплати щомісячної адресної допомоги переселенцям, грошової допомоги по догляду за інвалідами та при наданні пільг зі сплати комунальних послуг, на що зайво витратили 100 тис. грн.

«За порушення бюджетного законодавства об’єктові контролю зупинено операції із бюджетними коштами. Також його попереджено щодо усунення порушень бюджетного законодавства. Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів», – додали у прес-службі.

Нагадаємо, що нещодавно у Бердичеві  затримали із хабарем у 5 тис. доларів США керівництво лікарні при Райківській виправній колонії. Начальника одного з районних відділів Держгеокадастру  затримали під час одержання хабара у понад 6 тисяч доларів.

Leave a Comment