Майже вісім десятків осіб травмувалися на нерозчищених тротуарах Житомира

Внаслідок ожеледиці за одну добу травмовано майже вісім десятків житомирян, це ті, хто звернувся за медичною допомогою. Крім цього, сталося три ДТП. Про це повідомив радник міського голови Юрій Антіпов під час брифінгу 3 лютого.

За його словами, що стосується доріг зального користування, то КП «УАШ» за п’ятибальною шкалою справилося на тверду «четвірку».

«КП «УАШ» справилося з поставленим завданням. Вночі виїхали 16 одиниць техніки з необхідними реагентами. І сьогодні ви всі можете побачити, що відносно якісно було проведено обробку покриття центральних вулиць засобами ПГМ: піскосумішшю, натрійхлором, на мостах була обробка бішофітом. Дощ триває, мінусова температура тримається, але дорожнє покриття наразі знаходиться у відносно хорошій якості», – сказав Юрій Антіпов.

Необхідну кількість засобів ПГМ комунальним та приватним «жекам», приватним управлінських компаніям для прибирання тротуарів виділить «УАШ».

«З семи ранку левова частка усіх підприємств зі своїми працівниками вийшли на посипку тротуарів піском та сіллю, однак у зв’язку з тим, що йде дощ, у Житомирі складається критична ситуація. Нині «УАШ» у повній бойовій готовності розчищає, обробляє території, які не встигли обробити вночі. Буде перекриватися і приватний сектор», – розповів радник міського голови.

За його словами, у приватному секторі про прибудинкову територію, яка виходить до тротуару, жильці повинні самі потурбуватися. А от дорожнє покриття повинно обробити комунальне підприємство, незважаючи на те, що це приватний сектор.

Також радник міського голови порадив житомирянам ходити тротуарами обережно.

Нагадаємо, у мерії будуть забирати документи кіосків, де не прибирають сніг. Житомиряни просять  владу штрафувати комунальників за неякісне прибирання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *