Маленька бандуристка із Житомира стала наймолодшим композитором України

Маленька бандуристка із Житомира стала наймолодшим композитором України

Має 19 власних музичних композицій.

8-річна Маргарита Костеньова з Житомира визнана наймолодшим в Україні композитором. Про це повідомила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Національний Реєстр Рекордів 6 травня оголосив рекорд України в категорії “Діти”.

“Національним досягненням визнана творчість 8-річної школярки, учениці Житомирської музичної школи імені Святослава Ріхтера Маргарити Костеньової, наймолодшої авторки інструментальних творів. У її творчому доробку вже 19 власних музичних композицій, які принесли їй звання лауреата та переможця Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких конкурсів, а також участь у телепроекті “Круче всех” телепроекту “Інтер”. Крім цього, Маргаритка закохана в дивовижний інструмент – бандуру. І вже в такому юному віці маленька бандуристка популяризує українське мистецтво власними творами”, – написала Лана Вєтрова.

Відео зі сторінки у соцмережі Facebook Михайла Володимирова.

Нагадаємо, 125 матусь з дітьми у Житомирі встановили всеукраїнський танцювальний рекорд. Школярка з Малина встановила світовий рекорд зі станової тяги.

Leave a Comment