Маленькій дівчинці з будинку сімейного типу на Житомирщині потрібна термінова допомога

Маленькій дівчинці з будинку сімейного типу на Житомирщині потрібна термінова допомога

Новоград-Волинський.

Для маленької дівчинки Ангеліни, яка виховується у дитячому будинку сімейного типу в Новограді-Волинському, потрібна термінова допомога. Через хронічну сенсоневральну глухоту дівчинка не чує і не говорить. На даний момент їй терміново потрібен слуховий апарат, який коштує 38 тис. 200 грн. А через місяць Ангеліну чекає операція на яку потрібно зібрати 30 тис. євро. Прийомна родина дівчинки просить про допомогу.

«Після багатьох обстежень нашій маленькій донечці Агеліні поставили діагноз хронічна сенсоневральна глухота. На даний момент їй терміново потрібен слуховий апарат вартість якого 38 200 гривень, а через місяць – півтора, операція кохлеарна імплантація вартість якої 30 тисяч євро. Після цього і тривалої реабілітації наша крихітка зможе чути і розмовляти. Як ви розумієте таких  коштів в нашій великій родині (Дитячий будинок сімейного типу) немає. Прошу всіх небайдужих людей про допомогу дати нашій дитині шанс ЧУТИ голос рідних людей, друзів,  оточуючий світ і жити щасливим повноцінним життям», – написала мама-вихователь Жанна Щавлінська у соціальній мережі Facebook.

Варто зауважити, що це перший Дитячий будинок сімейного типу, який відкрили в Новограді-Волинському. У 2018 році подружжя Щавлінських стало справжніми батьками для дітей, які потрапили в складні життєві обставини.

Реквізити для допомоги:

4149499111981393

Мама Щавлінська Жанна Петрівна

тел. +380967417072

Тато Щавлінський Павло Вікторович

тел. +380969023046

Leave a Comment