Малинська лікарня отримала сучасне УЗД-обладнання вартістю в мільйон гривень

Для Малинського міськрайонного територіального медичного об’єднання придбали нове та сучасне обладнання УЗД – «Xario-100». На закупівлю даного апарату з обласного бюджету було виділено 1 млн грн. Про це повідомила прес-служба Малинської міської ради.

«Тепер малинчани матимуть змогу обстежуватись з високоточним зображенням дрібних судин та ділянок зі складним характером кровотоку, тривимірним зображення внутрішніх органів та масштабним збільшенням візуалізації обстежуваної ділянки. Даний апарат є одним з кращих в Житомирській області і значно підвищує якість діагностування та виявлення хвороби, зокрема, й онкологічного напрямку, на ранніх стадіях», – йдеться у повідомленні.

УЗД-0031

Загалом у 2016 році міською владою вже проведено ряд заходів для оснащення медичного закладу сучасною лікувально-діагностичною апаратурою. За кошти міського бюджету, а це – 120 тис. 200 грн, придбано сучасне, функціональне ліжко для пологів та фетальний монітор для акушерсько-гінекологічного відділення.

«Найближчим часом розпочнеться робота по реконструкції частини приміщень пологового відділення Малинського міськрайонного територіального медичного об’єднання. Вже виготовлено проект та виділено кошти – близько 1,5 млн грн», – уточнили у прес-службі.

У перспективі планується на базі медичного об’єднання створити міжрайонний пологовий центр ІІ рівня.

Нагадаємо, ініціативна група з п’яти осіб вирішила відтворити водний шлях древлян та відправилася з Малина у подорож. Їхній маршрут протяжністю 160 км проляже річками Ірша – Тетерів – Дніпро.

Автор фото: прес-служба Малинської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *