Малинські судномоделісти потрапили у трійку кращих в Україні

Юні судномоделісти з міста Малина стали призерами чемпіонату України з судномодельного спорту. Змагання проходили з 14 по 19 липня у місті Глухові Сумської області. Про це повідомила прес-служба Малинської міської ради.

«Змагання були напруженими, бо у них брали участь команди позашкільних начальних закладів та спортсмени з усіх областей України, серед них – чемпіони та призери світової та Європейської першості 2013 – 2015 років. На суддівство був запрошений суддя міжнародної категорії Пітер Шафт (Голландія)», – йдеться у повідомленні.

Малинчани Максим Комаревич, Артем Копайгора, Валерій Скрипка займаються у Малинському центрі науково-технічної творчості під керівництвом Юрія Дяченка. Вихованці центру змагалися у секції «М» – швидкісні радіокеровані моделі з електродвигунами. Юні судномоделісти взяли участь у відкритому чемпіонаті України та відкритих Всеукраїнських змаганнях серед учнівської молоді з судномодельного спорту.

Першими стали полтавчани, другу сходинку посіли господарі свята з міста Глухова, малинчани замкнули трійку лідерів.

Нагадаємо, юний житомирянин посів друге місце у чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків. Спортсмени змагалися упродовж чотирьох днів.