Марихуана найпоширеніша в області – за минулий рік розпочали 661 розслідування у наркозлочинах

Торік на території Житомирської області виявили та розпочали розслідування у 661 кримінальному правопорушенні в сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.

A fully budded marijuana plant ready for trimming is seen at the Botanacare marijuana store ahead of their grand opening on New Year's day in Northglenn, Colorado December 31, 2013. The world's first state-licensed marijuana retailers, catering to Colorado's newly legal recreational market for pot, are stocking their shelves ahead of their January 1, 2014, grand opening that supporters and detractors alike see as a turning point in America's drug culture. REUTERS/Rick Wilking (UNITED STATES - Tags: DRUGS SOCIETY)
Фото з мережі Інтернет

Із загальної кількості 181 розслідування – щодо незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

У 2014 році розпочали розслідування у 585 наркозлочинах, у тому числі 165 за фактами збуту. У 2013 році розпочали розслідування у 628 наркозлочинах, у тому числі 171 за фактами збуту”, – повідомив у відповіді на запит заступник начальника ГУ НП у Житомирській області – начальник слідчого управління Олександр Радченко.

На території Житомира у 2015 році виявили та розпочали розслідування у 138 кримінальних правопорушеннях у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, у тому числі 20 за фактами збуту; у 2014 році – 88, у тому числі 18 за фактами збуту, у 2013 році – 115, 24 з них – за фактами збуту.

Серед наркотичних засобів у вказаних кримінальних провадженнях найбільше фігурують макова соломка, канабіс (марихуана) та опій ацетильований, найменше – героїн та кокаїн (взагалі відсутні)”, – зазначив Олександр Радченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *