Масаж як порятунок від стресу!  

Масаж як порятунок від стресу!  

SPA-процедури та розслаблюючі масажі.

Кожного дня стрес впливає на наше здоров’я та душевний стан. Відомо, що постійний стрес та недосипання викликають ряд захворювань та провокують хронічну депресію. На жаль, ми живемо у такому світі, де важко назавжди забути, що таке роздратування, хвилювання та постійні недосипання. Але ми маємо можливість полегшити своє життя та почати відвідувати різноманітні SPA-процедури та розслаблюючі масажі. 

Тим паче, що у Житомирі є «Фітобочка & Масаж» з рядом релакс-послуг

 

  • Загальний класичний масаж;
  • Інфрачервона сауна;
  • Масаж шийно-комірцевої зони;
  • Масаж рук;
  • Масаж ніг;
  • Шоколадний рай;
  • Фітобочка.

 

Через стрес може змінитися поведінка людини: можливі спалахи гніву, тяга до алкоголю, переїдання або голодування. Часта зміна настрою, особливо, в гіршу сторону: дратівливість, тривога, гнів. Фізично людина може відчувати біль у грудях, головний біль, сонливість, розлад шлунка. Всі ці ознаки – це лише невелика частина симптомів, до яких призводить стрес. 

Масаж знижує кров’яний тиск, частоту скорочень серця, покращує циркуляцію крові в організмі, дозволяє розслабити м’язи і знімає головний біль. Завдяки впливу масажу в організмі виробляються ендорфіни, серотонін і допамін. Після сеансу ви відчуваєте легкість, спокій і умиротворення. Таким чином масаж є відмінним засобом для захисту від стресу. 

Якщо ви відчуваєте втому, роздратування та біль у м’язах, то можете почати з простих вправ  для полегшення самопочуття: 

 Зарядка зранку; 

 Ходити пішки на роботу та з роботи;

 Масажувати такі точки на тілі: між великим та вказівним пальцем, між бровами, западина між зап’ястям і передпліччям. 

Якщо ці 3 прості правила не полегшили ваше самопочуття, то довірте своє здоров’я професіоналам з «Фітобочка & Масаж» – тут майстри знайдуть індивідуальний підхід та розроблять сеанси масажів відповідно до ваших скарг та побажань. 

Детальну інформацію про послуги Ви можете дізнатись на сайті bro.zt.ua

Сторінка у Facebook: facebook.com/broztua/

Сторінка в Instagram: instagram.com/discountshopbro/

 

Leave a Comment