Машковський розпорядженням зробив живого Героя України загиблим

Перейменування вулиць у Житомирській області стало для голови Житомирської облдержадміністрації справжнім випробуванням і головним болем. Спочатку — Бердичів, тепер — Житомирський район. Герой України з Левкова Володимир Божок, який служить у зоні АТО, у розпорядженні Машковського від 20 травня 2016 року про перейменування вулиць області значиться… загиблим.

Жителі Левкова обуритися таким рішенням ще не встигли. Адже дізналися про нього лише два дні тому.

Нас ніхто не питав. Ніхто не радився. Більшість селян Левкова за те, щоб не давати вулицям чиїсь імена. Адже влада знову зміниться і знову будуть перейменовувати. У нас є вулиця Лісова. Чому не назвати такими ж нейтральними назвами інші?”, — дивується левківчанин Анатолій Давидов.

Чому ж у розпорядженні щодо перейменування вулиці Першотравневої на вулицю Василя Божка навпроти прізвища левківчанина стоїть примітка “загинув в АТО” — жителям Левкова як мінімум незрозуміло.

Вася живий та здоровий. Він служить у танковій бригаді. Приїздив нещодавно у село, розповідав про свої бойові будні. Сам по собі хлопчина дуже скромний. Навіть не знаю, як він сприйме звістку про те, що у рідному селі є вулиця його імені”, – продовжує односельчанин Божка.

Чи будуть покарані ті, хто дезінформує і підставляє голову облдержадміністрації, буде видно вже найближчим часом. А Сергію Олександровичу, схоже, варто переглянути фільм “Сімнадцять миттєвостей весни”. І дослухатися до поради Мюллера: “Контррозвідник має знати завжди, як ніхто інший, що вірити у наш час не можна нікому, подеколи навіть самому собі”.

Нагадаємо, що під час представлення нового головного поліцейського області Сергій Машковський анонсував “кардинальні і радикальні дії”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *