Масштабна пожежа на півночі області: з вогнем бореться авіація (ФОТО)

В області триває ліквідація пожеж в лісових масивах на території Овруцького та Олевського районів. Про це повідомила прес-служба управління У ДСНС України у Житомирській області.

«Станом на 09:00 26 квітня на території Виступовицького лісництва ДП “Овруцьке спеціалізоване лісове господарство” спостерігається горіння в лісовому масиві на площі близько 15 га. Відстань до кордону з республікою Білорусь становить близько 5 км.

Гасіння пожежі ускладняється неможливістю під’їзду техніки та доступу особового складу до окремих осередків пожежі. За добу авіацією ДСНС України ( літаком Ан-32П) здійснено 5 скидів води (40 т).

Всього до гасіння пожежі залучено 20 одиниць техніки та 226 чоловік, у тому числі від ДСНС – 6 одиниць техніки та 30 чоловік особового складу, від лісового господарства – 14 одиниць техніки та 196 осіб», – йдеться у повідомленні.

Крім того, 25 квітня локалізували пожежі на території Усівського лісництва ДП “Словечанське лісове господарство” та Озерянського лісництва ДП “Білокоровицьке лісове господарство”.  Наразі тривають заходи щодо їх ліквідації. Залишилось 3 осередки горіння (4 га сухої трави та очерету, 3 га чагарнику та торфу, 3 га лісової підстилки) загальною площею близько 10 гектарів. На місці події працюють від ДСНС 6 одиниць техніки та 22 рятувальники, від лісництв – 160 працівників, 7 автоцистерн та 6 тракторів.

Нагадаємо, горів торф в Олевському районі. Місцеве населення долучилося до боротьби з вогнем. Сталася масштабна пожежа на півночі області: 16 годин боролися із вогнем 82 пожежники та лісівники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *