Масштабна пожежа у Житомирі: 11 машин та 63 рятувальники боряться з вогнем на картонному комбінаті

Масштабна пожежа у Житомирі: 11 машин та 63 рятувальники боряться з вогнем на картонному комбінаті

Ліквідація пожежі триває.

У Житомирі рятувальники ліквідовують масштабну пожежу на території картонного комбінату, яка сталася кілька годин тому. Про це повідомила прес-служба управління ДСНС України у Житомирській області.

«Об 11: 20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на складі готової продукції картонного комбінату у місті Житомирі. За підвищеним номером виклику до місця події було спрямовано техніку Житомирського гарнізону. Площа пожежі орієнтовно складає 3 тис. кв.м.

Висока температура та швидке розповсюдження вогню через високе пожежне навантаження (горить папір, картон тощо) створюють складність в гасінні. Аби запобігти перекиданню вогню на інші цехи та на поруч розташовані підприємства», – йдеться у повідомленні.

Об 13:30 пожежу на складі готової продукції ТОВ «Житомирський картонний комбінат» локалізували. Тривають подальші заходи щодо її ліквідації. На місці події працює 11 одиниць техніки та 63 чоловіки особового складу.

Нагадаємо, у Попільні під час пожежі у житловому будинку виявили тіла двох загиблих. На півночі області в пожежі загинула жінка, а її син отримав опіки.

Leave a Comment