Мати покинула чотирьох дітей на сусідів та поїхала з села

Мати покинула чотирьох дітей на сусідів та поїхала з села

 Кажуть, блукала по сусідньому селищу.

У селі Колодяжне, що у Романівському районі, мати залишила чотирьох маленьких дітей на сусідів і поїхала блукати по містечку Миропіль. Про це 7 червня повідомили на сторінці у Facebook Служби у справах дітей Романівської РДА.

Місцева лікарка викликала поліцію та розшукала горе-матір. Іншу горе-матір, жительку цього ж села – змусили прибрати в хаті.

«Під час обстеження сімей в селищі Миропіль, до дільничного офіцера поліції зателефонувала лікар загальної практики сімейної медицини КНП «Миропільська АЗПСМ» Білозерцева Наталія Олексіївна, яка повідомила, що громадянка В., житель с. Колодяжне, залишила чотирьох малолітніх дітей на сусідів, а сама блукає по селищі Миропіль. Члени комісії терміново виїхали за місцем проживання матері з дітьми. На момент візиту Наталія Олексіївна привезла матір додому та повідомила, що наймолодша дитина хвора, а мати відмовляється від госпіталізації, в будинку брудно, частково наявні продукти харчування для дітей. Після проведеної роботи матір погодилася на госпіталізацію разом з усіма дітьми, з метою проведення комплексного обстеження стану здоров’я дітей. На даний час з матір’ю проводиться робота, щодо поліпшення ситуації, яка склалася в її сім’ї. Також у службі розповіли й про іншу жительку Колодяжного, двох малолітніх дітей якої в березні цього року поставили на облік служби за неналежне виконання матір’ю батьківських обов’язків.

Після останнього візиту комісії в березні цього року на шлях виправлення не стала, умов проживання дітей не покращила. Громадянці К. дано термін в два дні щоб виправити ситуацію, в іншому випадку дітей буде відібрано від матері», – йдеться у повідомленні.

Служба у справах дітей райдержадміністрації ініціювала притягнення обох матерів відносно 6 дітей до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП.

Leave a Comment