«Майдан. Таємні файли»: брати Капранови репрезентували нову книгу у Житомирі

«Майдан. Таємні файли»: брати Капранови репрезентували нову книгу у Житомирі

Свідчення очевидців.

У приміщенні Житомирського державного університету ім. І. Франка письменники і видавці брати Капранови репрезентували книгу «Майдан. Таємні файли». У ній – свідчення очевидців революції Гідності. Автори розповіли про особливості даного видання та поділилися планами на майбутнє.

«Свідків для нашої книги ми підбирали дуже ретельно. Усього було допитано 21 свідка – це небагато. Можна допитати і 100, але це все одно буде мало, оскільки всі хто були на Євромайдані є очевидцями певних подій, тому останній розділ книги називається «Мій майдан», де кожен хто брав участь у революції Гідності може і повинен написати свої особисті спогади про те, що він на власні очі бачив і це стане частиною нашої історії, адже історія з уст власного діда значно важливіша за будь-які дослідження. До того ж, 22 листопада ми запускаємо у соцмережах хештег «#міймайдан» для того, щоб всі поступово згадали події Євромайдану і записали свої власні свідчення. Таким чином, ми зможемо зробити колективний літопис», – розповіли вони.

До слова, книга видана у вересні 2017 року.

Нагадаємо, речі учасників Революції Гідності показали на виставці у Житомирі. Серед експонатів – каски, щити, бруківка, відеоматеріали, художнє панно до Житомира для створення експозиції надійшли з Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні – музею Революції Гідності.

 Автор: Аліна ГАРКАВА.

Leave a Comment