Майстер бойового мистецтва із світовим ім’ям викладатиме тхеквондо у Житомирі

Майстер бойового мистецтва із світовим ім’ям викладатиме тхеквондо у Житомирі

У військовому інституті імені С. П. Корольова.

У Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова 16 листопада відбулося відкриття курсу з бойового мистецтва тхеквондо, який викладатиме майстер всесвітньо відомого єдиного навчального центру тхеквондо Кукківон (Сеул, Республіка Корея) пан Лі Дже Су. Про це повідомила прес-служба міської ради. 

«Майстер Лі Дже Су приїхав на запрошення Міністерства оборони України, а сам курс запроваджується за безпосередньої підтримки уряду Республіки Корея. Офіційну частину відкриття курсу розпочав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні, пан Лі Янг-Гу, який подарував українським військовим захисне спорядження для проведення тренувань з тхеквондо», – йдеться у повідомленні.

Довідково: тхеквондо – не тільки бойове мистецтво, олімпійський вид спорту чи система протидії противнику без застосування зброї, а й система виховання, що сприятиме розвитку морально-вольових якостей майбутніх офіцерів. Заняття з тхеквондо формують твердий характер, стійкість і витривалість, сприяють виробленню самодисципліни і розвитку фізичних бойових якостей, необхідних для досягнення як життєвих, так і військових цілей. Курс тхеквондо ставить на меті формування людей, здатних захищати себе, своїх ближніх та Батьківщину.

 

Leave a Comment