Майже 13 тисяч жителів області підписали декларації із сімейними лікарями

Майже 13 тисяч жителів області підписали декларації із сімейними лікарями

Стартував перший етап реформування медичної галузі 2 квітня.

У Житомрській області 12 тис. 850 жителів обрали власного сімейного лікаря та підписали декларації, старт яких розпочався із 2 квітня. Про це зазначив заступник голови ОДА Ярослав Лагута під час селекторної наради із Віце-прем’єр-міністром України Павлом Розенком 10 квітня, – інформує прес-служба ОДА.

«На Житомирщині 2 квітня у нормальному режимі стартував перший етап реформування медичної галузі. Вже 12 тис. 850 жителів області підписали декларації із лікарями. В електронній системі E-Health зареєстровані 619 лікарів, що становить більше 90% від усіх. Із 40 закладів, які надають первинну допомогу, у системі зареєстровані 32, і наразі ми працюємо над  тим, щоб досягти 100%», – зазначивсказав Ярослав Лагута.

До слова, повідомляти про проблеми, які виникають під час вибору лікаря чи підписання декларації, на урядову «гарячу лінію» за безкоштовним номером 15-45.

Нагадаємо, що процес підписання декларацій стартував 2 квітня. Майже 400 тисяч витратять на електронний документообіг у житомирській лікарні. 

Leave a Comment