Майже 7 мільйонів з обласного бюджету готові витратити на реабілітацію та лікування «атовців»

Майже 7 мільйонів з обласного бюджету готові витратити на реабілітацію та лікування «атовців»

 У 2018 році.

У цьому році на лікування та реабілітацію учасників АТО в межах області передбачили 5 млн 850 тис. 500 грн, а за межами області та за кордоном – ще 1 млн грн. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на департамент праці та соціального захисту населення.

«За рахунок цих коштів учасники АТО можуть: отримати необхідну медичну реабілітацію; скористатись стоматологічними послугами (хірургічне, терапевтичне лікування та зубопротезування); отримати послуги ендопротезування, протезування органів серцево-судинної системи, інтраокулярні лінзи учасників АТО; пролікуватись у санаторно-курортних закладах та пройти реабілітацію за межами області та за кордоном; учасники АТО, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я, можуть отримати грошову допомогу для забезпечення медичним обслуговуванням», – йдеться у повідомленні.

Також учасники АТО щороку можуть отримати одноразову матеріальну допомогу. В обласній комплексній Програмі соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення Житомирської області передбачено 3,5 млн грн на 2018 рік для виплати фінансової допомоги в тому числі і учасникам АТО, пораненим військовим та родинам загиблих учасників АТО.

Нагадаємо, житомиряни просять замість землі давати атовцям гроші. Безробітні психологи працюватимуть у центрі реабілітації учасникiв АТО в Коростені.

Leave a Comment