Майже 8 мільйонів зарплати заборгували жителям області роботодавці

Майже 8 мільйонів зарплати заборгували жителям області роботодавці

Найбільша частина боргу на підприємствах Житомира та Коростеня.

На початку серпня загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати жителям області становила 7 млн 700 тис. грн. Про це повідомили у головному управлінні статистики області 30 серпня. Основну частину боргу утворено на підприємствах Житомира та Коростеня.

«На початку серпня загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати становила 7 млн 700 тис. грн, з неї 2 млн 100 тис. грн припадало на економічно активні підприємства. Заборгованість працівникам економічно активних підприємств у липні 2018 року збільшилась на 10,2%. На початок серпня сума заборгованості економічно активних підприємств припадала на промисловість (62,7%), операції з нерухомим майном (25,8%), охорону здоров’я та надання соціальної допомоги (11,5%). Основну частину боргу утворено на підприємствах Житомира (54,8%) та Коростеня (33,7%)», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в області понад 21% працівників отримують зарплату більше, ніж 10 тисяч гривень. В обласному центрі зайнятості розповіли, які суми допомоги платять безробітним.

Leave a Comment